• https://www.facebook.com/pages/Istanbul-manken/331137860294020
  • https://twitter.com/istanbulmanken
MAĞAZA RAF SİSTEMLERİ

Hakkımızda

İstanbul Manken sizlerden aldığı güven ile,sektördeki alt yapısını hızla geliştirip yoluna devam etmektedir.Kusursuz ölçülerde terzi ve prova mankeni imalat ve satışı,Vitrin mankeni imalat ve satışı,Fotoğraf çekimlerinde kullanılmak üzere,ölçülü hayalet manken üretimi yapmaktadır.

Tüm mağaza ekipman ihtiyaçlarınızı firmamızdan tedarik edebilirsiniz.Online mağazamızdan kredi kartı-havale-kapıda ödeme  ile hızlıca sipariş verebilirsiniz.
www.istanbulmanken.net


Çalışma kategorilerimiz.

1-Vitrin mankeni imalat ve satışı.

Bu kategoride başlıca ürün gruplarımızı bayan vitrin mankeni, erkek vitrin mankeni, çocuk vitrin mankeni, kollu bayan büstler, kollu erkek büstler, bayan pantolonluk mankeni, erkek pantolonluk mankeni, peruk mankeni olarak sıralayabiliriz.

Vitrin mankeni imalatında ham madde olarak polyester (fiberglas) kullanmaktayız. Polyester ham madde sayesinde vitrin mankenini daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Vitrin mankeni imalatında boya kalitesi olarak selülozik ve akrilik boya kullanmaktayız. Vitrin mankeni boya rengi seçimi tamamen sizin zevkinize göre uygulama yapabilmekteyiz.

İmalatımızda boytek ürünleri kullanmaktayız.

 Boytek polyester ve yan ürünleri
Vitrin mankeni boya renkleri

 Vitrin mankeni boya renkleri2-Fotoğraf çekimi için özel vitrin mankeni imalatı ve satışı

Son yıllarda sanal mağaza satış sisteminin yaygınlaşmasıyla firmalar e-mağazacılıktan ürün satışına hız verdi. Bizde İstanbul manken olarak fotoğraf çekimi yapılacak ürünlerin en düzgün şekilde çekim yapılabilmesi için özel fotoğraf manken üretimine hız verdik.

Firmaların ölçülerine göre imalat yapmaktayız. Bisiklet yaka,v yaka, ceket ve alt grup çekimleriniz için, vitrin mankenini özel ölçülere getirmekteyiz.

Fotoğraf çekimi için vitrin mankeni3-Terzi ve prova mankeni imalat ve satışı.

Bayan terzi ve prova mankeni, erkek terzi ve prova mankeni, çocuk terzi ve prova mankeni, meslek okulları için terzi ve prova mankeni(50 eşel)

Terzi ve prova mankenini 34,36,40,42,44,46,48,50 bayan beden ölçülerinde imalatını yapmaktayız. Bu bedenlerin dışında şahsınıza özel 

ölçülerde üretim yapabiliyoruz. Erkek terzi ve prova mankeni 48 ve 50 beden ölçülerinde imalatını yapmaktayız. Çocuk prova mankeni 06 aydan başlayarak 14 yaş grubuna kadar prova edebileceğiniz ürün grubumuzda bulunmaktadır.

Kulplu terzi ve prova mankeni4-Vitrin mankeni kiralama hizmetleri

Firmamız kısa süreli çalışmalarınızda kullanabilmeniz için vitrin mankeni kiralama hizmeti vermektedir. Bu hizmette mankeni 1 ila 7 günlüğüne kiralıya bilirsiniz. Kiralama ücret ve detayları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Vitrin mankeni kiralama hizmetleri5-Mağaza orta stant sistemleri satışı.

Bu kategoride başlıca ürün gruplarımızı lüks orta stantlar, metal orta stantlar, metal ve ahşaplı stantlar, ekonomik orta stantlar, katlanabilir stantlar, çanta standı, ürün teşhir sepetleri, pazarcı tezgâhı, boy aynası diye sıralayabiliriz.

Her bütçeye uygun fiyatlarda, zengin ürün çeşitiyle hizmet vermekteyiz. Özel ölçülerde stant ihtiyaçlarınızı ve stant taşıma kapasitesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza orta stant satışı6-Raf sistemleri

Bu kategorideki ürün gruplarımızı konfeksiyon depolama raf sistemleri,züccaciye raf sistemleri, kırtasiye raf sistemleri, ayakkabı raf sistemleri, bijuteri raf sistemleri, ahşap raf sistemleri, çanta raf sistemleri, paslanmaz raf sistemleri, mağaza raf sistemleri, konfeksiyon raf sistemleri olarak sıralayabiliriz.

Raf sistemi seçimini yaparken bütçenize uygun ve ihtiyacınızı karşılayacak modül için yardım almanız gerekmektedir. Seçiminizi yaparken asacağınız ürünün ağırlığını iyi hesaplamanız gerekmektedir. Bunun sebebi uygulama yapılacak raf sisteminin taşıma kapasitesinin ihtiyacınızı karşılayabilmesidir. Örnek verirsek bir deri mağazası ürünlerini taşıyacak sistemle, penye satan bir mağazanın arasında fark vardır. Bu yüzden raf sistemine karar vermeden önce mutlaka bir uzmandan yardım alınması gerekmektedir. Bizimle bu konuda yardım almak için iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza ölçülerinizi mail yoluyla bize ulaştırmanız halinde, size en uygun sistem ve fiyatlandırması yapılarak, en kısa sürede dönüş sağlanacaktır

Mağaza raf sistemleri